Kochani posiadamy wolne kocięta. Po prostu zerknij  w zakładkę KOCIĘTA, a znajdziesz tam nasze kochane, wycmokane, leluchowate szkraby. Psocą,  cudownie broją, kochają nas miłością bezwarunkową, uczestniczą w codziennym  naszym życiu i nie odstępują nas na krok.

Szukamy też domku adopcyjnego dla 3 letniej kotuni. Kotka ma problemy z akceptacją innych kotów w otoczeniu, powinna być sama ostatecznie z jednym kotem lub  pieskiem. Informacji udzielam telefonicznie.

Jesli jesteś zainteresowany zadzwoń, pytaj, odpowiem na wszystkie pytania... Pamiętaj, że Ja jako hodowca również zadaję pytania...ZAPRASZAMY!

Prowadzimy hodowlę tylko i wyłącznie kotów rasy  Ragdoll, nie posiadamy kociaków rasy Maine Coon. Jeśli nosisz się z zamiarem nabycia kota bądź innego zwierzaka do domu, musisz być przygotowany na jego zwierzęce instynkty. Zastanów sie dwa razy. Czy jesteś pewny swojego wyboru. W innym przypadku nie podejmuj takiej decyzji. Kot szczęśliwy, to kot posiadający ludzkie i kocie towarzystwo. To kot, który jest pełnoprawnym członkiem rodziny, a nie tylko przedmiotem codziennego użytku.