Kociani posiadamy wolne kocięta:

Megan & Linus, miot E (ur. 23.03.2018) wolna jest spokojna kotunia Euforia.

Nicea & Linus, miot F (ur.28.03,2018) wolne są 3 kotunie n 04, n 03 oraz 4 kocurki n 03, n 04, a 04 (już na wydaniu).

Nanoli & Linus, miot H (ur.29.04.2018) wolne 2 kocurki a 03 oraz 3 kotki n 03.

Posiadamy dwie kotki do adopcji, informacji udzielam telefonicznie.

Jesli jesteś zainteresowany zerknij proszę w zakładkę KOCIĘTA... jakby co dzwoń, pytaj, odpowiem na wszystkie pytania... Pamiętaj, że Ja jako hodowca również zadaję pytania...ZAPRASZAMY!

Prowadzimy hodowlę tylko i wyłącznie kotów rasy  Ragdoll, nie posiadamy kociaków rasy Maine Coon. Jeśli nosisz się z zamiarem nabycia kota bądź innego zwierzaka do domu, musisz być przygotowany na jego zwierzęce instynkty. Zastanów sie dwa razy. Czy jesteś pewny swojego wyboru. W innym przypadku nie podejmuj takiej decyzji. Kot szczęśliwy, to kot posiadający ludzkie i kocie towarzystwo. To kot, który jest pełnoprawnym członkiem rodziny, a nie tylko przedmiotem codziennego użytku.

Wprowadzenie kota do nowego domu.

Zmiana miejsca u kota powoduje sytuacje stresowe, dlatego  koty po przyjściu do nowego domu często chowają się w różnych zakamarkach. Przestają jeść, pić wodę i korzystać z kuwety. Powinniśmy bacznie zwierzę obserwować. Wykazać się cierpliwością i zrozumieniem jeśli kotek w pierwszych dniach nasiusia nam na łóżko, ulubioną poduszkę lub po prostu poza kuwetę (czytaj: Zanim zdecydujesz...). Niektóre zwierzęta próbują w ten sposób zostawić w nowym miejscu swój zapach. Nie należy tego traktować jako objaw złośliwości, czy brak wyrobionych nawyków higienicznych.

Więcej…