News

 

 Kochani nie posiadamy w tej chwili wolnych kociąt, być może w styczniu...Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie 

Prowadzimy hodowlę tylko i wyłącznie kotów rasy  Ragdoll, nie posiadamy kociaków rasy Maine Coon. Nie sprzedaję kociaków do hodowli. Jeśli nosisz się z zamiarem nabycia kota bądź innego zwierzaka do domu, musisz być przygotowany na jego zwierzęce instynkty. Zastanów sie dwa razy. Czy jesteś pewny swojego wyboru. W innym przypadku nie podejmuj takiej decyzji. Kot szczęśliwy, to kot posiadający ludzkie i kocie towarzystwo. To kot, który jest pełnoprawnym członkiem rodziny, a nie tylko przedmiotem codziennego użytku.

Posiadamy wolne kocięta rasy Ragdoll oraz wolną koteczkę rasy Maine Coon Sonatę. Zapraszamy do odwiedzenia naszej galerii zdjęć. Znajdziesz tam puchate istotki, pełne wdzięku i miłośći. Zerknij, może skradną twoje serce.

Jeśli jesteś zainteresowany kociaczkami zerknij do naszej galerii zdjęć. Znajdziesz tam całą masę ślicznotek i przystojniaków zarówno rasy Ragdoll, jak i rasy Maine Coon. Maluchy czekają na swoje nowe domki. Zapraszamy. 

Zerknij do galerii zdjęć, a znajdziesz tam troszkę całuśników, ślicznotek i przystojniaków  zarówno rasy Maine Coon jak i rasy Ragdoll.  Kociaczki czekają na swoje nowe domki... Zapraszamy.

Posiadamy do adopcji dorosłą szylkretową koteczkę, wysterylizowaną. Jeśli zapragniesz, aby z Tobą zamieszkała i skradła troszeczkę twojego serca, skontaktuj się z nami.

Tajemnice Kocich wąsów

Patrzymy na kota i nie dziwi nas wcale widok wąsów po obu stronach kufy. Nie wyobrażamy sobie przecież naszego pupila bez pięknych długich wąsideł. Podobnie jak i bez ogona. Ta włochata kita jest rzeczywiście prawdziwym powodem do kociej dumy. No a co z wąsami? W szlacheckich czasach wielkie i sumiaste  były atrybutem prawdziwego mężczyzny, podkręcone pod nosem sprawiały, że każdy szlachcić wyglądał bardzo dostojnie. Kot choć nie szlachcic również je posiada, ale  w tym przypadku kryją troszkę więcej tajemnic niż u człowieka.

Więcej…