News

 

Kochani posiadamy wolną koteczkę z miotu T po rodzicach Gliceria & Yukon ur. 16.04.20: Tinkę (a 03). Kochana i łobuzujący skarbek będzie na wydaniu w sierpniu. Jeśli jesteś zainteresowany dzwoń do nas, pytaj...zapraszamy!

 

 

APEL do Was wszystkich kochani. Nie pozbywajcie się zwierząt z powodu alergii. To najczęstsza przyczyna porzuceń, pozbyć się i problem z głowy. Najbardziej bezsensowna rzecz jaką robimy naszemu pupilowi (członkowi rodziny). Po czym okazuje się, że problem i tak nie ma końca. Nie szukamy rady ani wyjścia z sytuacji. Po co, przecież to tylko zwierzę, dla wielu jeszcze przedmiot, zabawka na pewien czas... Z alergią można żyć, można znależć wyjscie z sytuacji. Można i jestem tego przykładem, proszę nie tłumaczcie wszystkiego alergią... Odwiedźcie schroniska, a potem uruchomcie wyobraźnię. A zobaczycie siebie na miejscu tych zwierząt, za kratami, bez uwagi i miłości. One tam są z naszej winy, nie wybrały dla siebie takiego losu. 

Prowadzimy hodowlę tylko i wyłącznie kotów rasy  Ragdoll, nie posiadamy kociaków rasy Maine Coon. Nie sprzedaję kociaków do hodowli. Jeśli nosisz się z zamiarem nabycia kota bądź innego zwierzaka do domu, musisz być przygotowany na jego zwierzęce instynkty. Zastanów sie dwa razy. Czy jesteś pewny swojego wyboru. W innym przypadku nie podejmuj takiej decyzji. Kot szczęśliwy, to kot posiadający ludzkie i kocie towarzystwo. To kot, który jest pełnoprawnym członkiem rodziny, a nie tylko przedmiotem codziennego użytku.

Posiadamy wolne kocięta rasy Ragdoll oraz wolną koteczkę rasy Maine Coon Sonatę. Zapraszamy do odwiedzenia naszej galerii zdjęć. Znajdziesz tam puchate istotki, pełne wdzięku i miłośći. Zerknij, może skradną twoje serce.

Jeśli jesteś zainteresowany kociaczkami zerknij do naszej galerii zdjęć. Znajdziesz tam całą masę ślicznotek i przystojniaków zarówno rasy Ragdoll, jak i rasy Maine Coon. Maluchy czekają na swoje nowe domki. Zapraszamy. 

Zerknij do galerii zdjęć, a znajdziesz tam troszkę całuśników, ślicznotek i przystojniaków  zarówno rasy Maine Coon jak i rasy Ragdoll.  Kociaczki czekają na swoje nowe domki... Zapraszamy.

Posiadamy do adopcji dorosłą szylkretową koteczkę, wysterylizowaną. Jeśli zapragniesz, aby z Tobą zamieszkała i skradła troszeczkę twojego serca, skontaktuj się z nami.

Kot rasy Ragdoll, kolor i umaszczenie.

Ragdolle to przesympatyczna, mało ruchliwa, zrównoważona psychicznie rasa kotów. Łagodna, towarzyska i mocno przywiązująca się do człowieka. Pełna wewnętrznego spokoju, delikatności i braku agresji. Koty tej rasy nie wykazują zbytniej chęci do wskakiwania na wyżej położone powierzchnie. Posiadają niesamowite opanowanie i wyrozumiałość w kontaktach z dziećmi i ludźmi starszymi, dlatego doskonale nadają się do zajęć z felinoterapii. Posiadają półdługowłose, puszyste, mięciutkie futerko, które wprawdzie wymaga pielęgnacji, ale jest cudowną ozdobą tego kota.

Więcej…