News

 

 Kociani posiadamy wolne kocięta:

Megan & Linus, miot E wolna jest spokojna, zrównoważona kotunia Euforia.

Nicea & Linus, miot F  wolne są rezolutne, pieszczalskie i pomysłowe 3 kotunie n 04, n 03 oraz wszędobylskie, natarczywe w pieszczotach, jakby tylko im się to należało 4 kocurki n 03, n 04, a 04.

Nanoli & Linus, miot H wolne są leluchowate, rozbrajające, kochliwe 2 kocurki a 03 oraz 3 kotki n 03.

Szukamy domku adopcyjnego dla 3 letniej kotuni. Kotka ma problemy z akceptacją innych kotów w otoczeniu, powinna być sama ostatecznie z pieskiem. Informacji udzielam telefonicznie.

Jesli jesteś zainteresowany zerknij proszę w zakładkę KOCIĘTA... jakby co dzwoń, pytaj, odpowiem na wszystkie pytania... Pamiętaj, że Ja jako hodowca również zadaję pytania...ZAPRASZAMY!

Prowadzimy hodowlę tylko i wyłącznie kotów rasy  Ragdoll, nie posiadamy kociaków rasy Maine Coon. Jeśli nosisz się z zamiarem nabycia kota bądź innego zwierzaka do domu, musisz być przygotowany na jego zwierzęce instynkty. Zastanów sie dwa razy. Czy jesteś pewny swojego wyboru. W innym przypadku nie podejmuj takiej decyzji. Kot szczęśliwy, to kot posiadający ludzkie i kocie towarzystwo. To kot, który jest pełnoprawnym członkiem rodziny, a nie tylko przedmiotem codziennego użytku.

Posiadamy wolne kocięta rasy Ragdoll oraz wolną koteczkę rasy Maine Coon Sonatę. Zapraszamy do odwiedzenia naszej galerii zdjęć. Znajdziesz tam puchate istotki, pełne wdzięku i miłośći. Zerknij, może skradną twoje serce.

Jeśli jesteś zainteresowany kociaczkami zerknij do naszej galerii zdjęć. Znajdziesz tam całą masę ślicznotek i przystojniaków zarówno rasy Ragdoll, jak i rasy Maine Coon. Maluchy czekają na swoje nowe domki. Zapraszamy. 

Zerknij do galerii zdjęć, a znajdziesz tam troszkę całuśników, ślicznotek i przystojniaków  zarówno rasy Maine Coon jak i rasy Ragdoll.  Kociaczki czekają na swoje nowe domki... Zapraszamy.

Posiadamy do adopcji dorosłą szylkretową koteczkę, wysterylizowaną. Jeśli zapragniesz, aby z Tobą zamieszkała i skradła troszeczkę twojego serca, skontaktuj się z nami.

Kot rasy Ragdoll, kolor i umaszczenie.

Ragdolle to przesympatyczna, mało ruchliwa, zrównoważona psychicznie rasa kotów. Łagodna, towarzyska i mocno przywiązująca się do człowieka. Pełna wewnętrznego spokoju, delikatności i braku agresji. Koty tej rasy nie wykazują zbytniej chęci do wskakiwania na wyżej położone powierzchnie. Posiadają niesamowite opanowanie i wyrozumiałość w kontaktach z dziećmi i ludźmi starszymi, dlatego doskonale nadają się do zajęć z felinoterapii. Posiadają półdługowłose, puszyste, mięciutkie futerko, które wprawdzie wymaga pielęgnacji, ale jest cudowną ozdobą tego kota.

Więcej…